Na stránkach momentálne prebieha údržba. Pre nákup, prosím prejdite na fitness-store.sk
Pon-Pia - 8:00-16:00     +421 911 336 625      info@solid-fitness.cz
DOPRAVA ZDARMA již od 3000 Kč
EXPERTI V OBORU
SERVIS A MONTÁŽ u zákazníka
PŘÍMI DOVOZCE do ČR
30 DNÍ na vrácení zboží
NADSTANDARTNÍ ZÁRUKY

Bezpečnost a ochrana osobních údajů

Při zpracovávání dat se zavazujeme řídit zákonem č. 122/2013 CFU o ochraně osobních údajů.
Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Společnost INVEX TRADE s.r.o., provozovatel internetového obchodu www.solid-fitness.cz, prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi manupilované v souladu ze zákonem č. 122 / 2013Z.z., A v souladu s Obchodními podmínkami společnosti INVEX TRADE s.r.o.,.


Jaké údaje shromažďujeme?

Pro realizaci obchodní transakce od Vás potřebujeme znát jméno (případně název firmy, IČO, DIČ a kontaktní osobu), podpis, adresu (fakturační a případně dodací), telefonní a e-mailový kontakt. Dále pak evidujeme Vaše obchodní transakce u nás. V případě vyzvednutí objednávky, která byla uhrazena předem prostřednictvím internetu (případně bankovním převodem), při vyzvednutí reklamace, zda při proplácení dobropisu od Vás můžeme požadovat předložení identifikačního dokladu (OP nebo CP), a to za účelem předcházení vzniku škod a zamezení legalizace výnosů pochádzajúcic z trestné činnosti. Bez předložení některého z těchto dokladů Vám můžeme odmítnout zboží či peníze vydat / proplatit.


K čemu údaje slouží?

Pro realizaci obchodní transakce a dodání zboží na Vámi určené místo s Vámi potřebujeme komunikovat a znát výše uvedené údaje a tyto získáme při Vaší registraci, a to buď trvalé nebo dočasné. Jelikož jsou tyto Vaše osobní údaje získávány za účelem realizace obchodní transakce, není nutný Váš výslovný souhlas.


Jak můžete existenci těchto dat ovlivnit?

Po zalogování do eshopu www.solid-fitness.cz můžete tyto údaje editovat nebo mazat. V případě, že chcete Vaši registraci zcela zrušit, stačí odeslat e-mail na info@solid-fitness.cz.

Pon-Pia - 8:00-16:00     +421 911 336 625      info@solid-fitness.cz
Paypal MasterCard Visa Maestro MasterCard Electronic Visa Pay Dinners Club International
© 2016-2018 Solid-fitness.cz | Invex Trade, s.r.o. | Všechna práva vyhrazená.