Na stránkach momentálne prebieha údržba. Pre nákup, prosím prejdite na fitness-store.sk
Pon-Pia - 8:00-16:00     +421 911 336 625      info@solid-fitness.cz
DOPRAVA ZDARMA již od 3000 Kč
EXPERTI V OBORU
SERVIS A MONTÁŽ u zákazníka
PŘÍMI DOVOZCE do ČR
30 DNÍ na vrácení zboží
NADSTANDARTNÍ ZÁRUKY

Servis zařízení

Představte si situaci, že se vám váš tréninkový "parťák" pokazí. Co teď? Najednou máte skoro neřešitelný problém.

Ve standardním případě musíte tento přístroj sbalit a zaslat zpět prodejci nebo přímo do servisního střediska. Hrozná myšlenka už jen při představě. Jak sbalíte eliptický trenažér nebo běžecký pás, který má např. 130 kg?

I když se vám to přece jen podaří, jak ho poslat? Existují přepravní společnosti, které řeší i individuální zásilky, ale cena za tuto přepravu se odvíjí od hmotnosti a rozměru zásilky. Protože nejste smluvní odesílatel, tak cena takové přepravy se nejednou pohybuje v částce několika tisíc korun. To by jistě nikoho nepotěšilo.

Naštěstí vy takovou situaci nikdy nezažijete. Garantujeme vám servisní zásahy přímo u vás doma. Díky tomu se vás takové problémy nebudou týkat a veškeré další náklady odpadají.

Náš servisní technik se k vám dostaví v dohodnutém termínu a stroj přímo na místě opraví. Pokud by si stroj vyžadoval větší servisní zásah, tak si ho odvezeme a zase vám ho v perfektním stavu dovezeme zpět a v co nejkratším čase. Chceme, abyste se mohli čím dříve opět věnovat svému oblíbenému tréninku.

Pon-Pia - 8:00-16:00     +421 911 336 625      info@solid-fitness.cz
Paypal MasterCard Visa Maestro MasterCard Electronic Visa Pay Dinners Club International
© 2016-2018 Solid-fitness.cz | Invex Trade, s.r.o. | Všechna práva vyhrazená.