Na stránkach momentálne prebieha údržba. Pre nákup, prosím prejdite na fitness-store.sk
Pon-Pia - 8:00-16:00     +421 911 336 625      info@solid-fitness.cz
DOPRAVA ZDARMA již od 3000 Kč
EXPERTI V OBORU
SERVIS A MONTÁŽ u zákazníka
PŘÍMI DOVOZCE do ČR
30 DNÍ na vrácení zboží
NADSTANDARTNÍ ZÁRUKY

SPIRIT FITNESS

Výrobce: SPIRIT FITNESS

Americká značka SPIRIT FITNESS je světově známé pro své technologické inovace a patří mezi nejrychleji rostoucí fitness značky v tomto desetiletí. Podle nezávislých průzkumů je SPIRIT FITNESS č. 1 v segmentu běžeckých pásů, její eliptické trenažéry tvořily 012,4% světového prodeje v segmentu eliptických trenažérů v roce 2010. Prvotřídní zpracování a použití kvalitních materiálů si rychle získalo stoupenců po celém světě a značka vyhrává spotřebitelské ocenění jako "BEST BUY" a "TOP selling".

SPIRIT FITNESS vyrobili první pás v roce 1987 s jednoduchým cílem vyrobit nejkvalitnější běžecký pás, který bude nástroj pro dosahování cílů velkému počtu nadšenců z celého světa. Všechny produkty splňují náročné standardy, ať už se jedná o produkty do domácnosti, fitness center nebo klinik.

Existuje mnoho společností, které vyrábějí fitness vybavení, ale málokdo, se zaměřuje na detaily, které najdete u této značky. Zveme vás, abyste se stali hrdým majitelem produktů SPIRIT FITNESS. Velmi nás těší, že produkty můžete zakoupit u nás distributora v České Republice.

Máte otázky? Sem s nimi, radi na ne odpovieme
Michal Trnavský
Expert na fitness hardware
Zobrazujem 1 - 16 z 25 produktov
Pon-Pia - 8:00-16:00     +421 911 336 625      info@solid-fitness.cz
Paypal MasterCard Visa Maestro MasterCard Electronic Visa Pay Dinners Club International
© 2016-2018 Solid-fitness.cz | Invex Trade, s.r.o. | Všechna práva vyhrazená.